Doprava a platba

Dodací lhůta

Zboží expedujeme do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 10 pracovních dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání .

U specifického zboží jako jsou obleky - ringa pro figuranty  a podobné výrobky, je dodací lhůta cca 30 dní. V případě výroby na zakázku 60 - 90 dní (týká se většinou ringo obleků na zakázku) 

Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Cena poštovného a balného

Objednané zboží posíláme přepravními službami, které je možné si zvolit dle nabízených možností, případně pro registrované velkoobchody zajišťujeme vlastní rozvoz ..

Při objednávce do zahraničí, bude poštovné vyšší. Cena bude sjednána a odsouhlasena oběma stranami .

Česká pošta

Česká pošta doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím  papírové výzvy.

Poštovné  150 Kč s DPH  (při váze zásilky do 30kg a nevztahuje se na výrobky ze skla)


Balné není účtováno. Dobírka 30Kč s DPH. V případě, že zásilka bude mít vyšší hmotnost NEŽ 30KG, budete informováni o možnostech jiného řešení.

Zásilková společnost GLS

Přepravní společnost GLS doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00,

Dopravné GLS do 30 kg     130Kč s DPH    (při váze zásilky do 30kg a nevztahuje se na výrobky ze skla)

Balné není účtováno. Dobírka 30kč s DPH. V případě, že zásilka bude mít vyšší hmotnost NEŽ 30KG, budete informováni o možnostech jiného řešení.  

Doprava zdarma

Pro výrobky označené "Doprava zdarma" je poštovné zdarma (váhová tolerance zásilky zdarma je 20 %).  Doprava zdarma se nevztahuje na objednávky do zahraničí.

Postup v případě nevyzvednutí zásilky

V případě nevyzvednutí zásilky zákazníkem bude v následující objednávce účtováno poštovné dle aktuálního ceníku dopravy, kterou si zvolil v objednávce. Při opakovaném nevyzvednutí zásilky bude účtováno 2x poštovné dle aktuálního ceníku a zásilka bude odeslána pouze v případě zaplacení objednávky předem.

 
Potřebujete poradit?
provycvik@provycvik.cz