Po - Pá 8 - 18 h +420 731 162 630
Napište nám kdykoliv! provycvik@provycvik.cz

Postroj ECHO - S

Vyberte variantu:
ks

O proti vetší variantě postroje u velikosti S chybí molle system a D - kroužky. Je zde pouze jeden základní D - kroužek.

Postroj je ušitý z  vodotěsné Cordury a lemovaný rozpěrnou síťovinou pro lepší prodyšnost a pohodlí při nošení.

Corduro®

Cordura – značka vysoce odolných tkanin odolných proti oděru. Nejčastěji je cordura vyrobena z polyamidu s polyuretanovým povlakem s teflonovým aprenem. Tvůrcem materiálu a držitelem patentu pro Corduru je americká společnost DuPont.

Struktura vláken a způsob tkaní zajišťují jeho vysokou pevnost proti oděru a oděru. Jedná se o tkaninu s vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám a navíc díky své vnitřní struktuře velmi lehká. Vnější (pravá) strana tkaniny je povrstvená vrstvou teflonu.

Polyamidové pásky ve srovnání s jinými typy pásek (polyester, polypropylen, bavlna) mají největší odolnost, estetiku a jednu z největších silných stránek.

Polyamidové pásky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, barva je trvanlivá, páska při běžném používání neutřese, nedrtí se, v průběhu času nebudou žádné detrudující závity

Další výhodou je snadné dokončení pásky, která se taví pod vlivem tepla. Vzhledem k tuhosti a tloušťce pásky se jedná o nejlepší typ dokončování hrotu pásky.

Tento postroj má široké využití - ( obrana, fyzička, turistika )

Kapsy s možností uchycení k molle systému nejsou součástí postroje.

 

Materiál -  Cordura

Polyamidové pásky

Spony ITW Nexsus/Duraflex

Velikosti:

 S - 30-50cm - obvod hrudníku

 

Barvy - černá, ranger zelená, červená.