Po - Pá 8 - 18 h +420 731 162 630
Napište nám kdykoliv! provycvik@provycvik.cz

Sluchátka pro psy REXSPECS

Nová ochrana Rex Specs Ear Pro by Zeteo Tech pro psy je zcela nový koncept, který chrání uši a sluch vašeho psa. Byl vyvinut v USA pro služební psy v armádě. Kromě hlavní funkce, ochrany proti hluku, která je dána šitými ušními kapslemi, byla designová pozornost věnována také funkčnosti a kvalitě. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a slibují dlouhou životnost výrobku. Díky trubicovité koncepci je ochrana sluchu jednoduše umístěna přes hlavu psa. Tím je zajištěno bezpečné uchycení chráničů sluchu psa na uchu psa a jeho sluch je chráněn před škodlivým hlukem.

Nová a testovaná ochrana sluchu pro psy

Jak dobře chrání Rex Specs Ear Pro od Zeteo Tech před hlukem?
Přijali jsme osvědčené postupy používané Národním institutem pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (NIOSH) k provádění skutečných ušních testů na psech, abychom zjistili účinnost Rex Specs Ear Pro od Zeteo Tech. Tyto testy byly prováděny při nižších frekvencích, protože ty jsou nejobtížněji utlumitelné.

Testy reálného ucha byly provedeny ve zvukové kabině s expozicí hluku nastavenou na 95dB (bílý šum). 95dB příčina například: traktory, míchačky, motocykly, elektrické nářadí, vrtulníky.

Výsledky viz graf níže. Při velmi nízkých frekvencích (20 Hz - 120 Hz) Rex Specs Ear Pro od Zeteo Tech tlumí nebo snižuje expozici hluku mezi 18 dB A a 24 dB A. Jak se zvyšuje frekvence, zvyšuje se i účinnost produktu.

 

VELIKOSTI

Velikost

Měření hlavy

2

33-38 cm

3

38-44 cm

4

44-53 cm

    Nejprodávanější